natüreliletişim

İLETİŞİM

Adres:
1671 Sk. No:167/A Karşıyaka, İzmir

Telefon:
(0232) 369 02 29
(0232) 369 81 96

Web: www.naturelguzelliksalonu.net
E-posta: naturel.guzellik@hotmail.com

 

 

MASAJ

Yoğun iş stresinizi atmanız için huzurlu ve temiz bir ortamda profesyonel eller tarafından rahatlamanız için bitkisel ve aromatezapi yağlarla yapılan masajla günün bütün yorgunluğunu ve stresinizi atabilirsiniz.

Uzman kişiler tarafından yapılan masaj, kas liflerini kuvvetlendirir ve kan / lenf dolaşımını hızlandırır. Ayrıca masaj yapılan bölgedeki hücreler kan ile dolduğundan yağların erimesine yardımcı olur. Yeni hücrelerin daha çabuk oluşması ve vücut ısısının artması sonucunda kan damarlarında genişleme meydana gelir.

Bunun sonucunda kırışıklıklar gerilerken dokularda da canlanma söz konusu olur. İyi bir masaj, insanı psikolojik yönden rahatlatırken morali de yükseltir. Tüm vücutta genel bir gevşeme meydana gelir. Buda günün yorgunluğunu rahatlıkla üzerinizden alır ve performanslı iş hayatı, stressiz yaşantı sunar.


MASAJIN FAYDALARI
Yorgunluk: Kassal çalışma aralıksız sürdürülürse adına yorgunluk dediğimiz özel bir duygu oluşur. Fiziksel yorgunluk: Kapasite üzerindeki kassal zorlanmalar fiziksel yorgunluğa neden olur.

Fizyolojik yorgunluk: uzunsüreli kas kasılmalarında öncelikle sinir-kas ileti hızında düşeme olduğu tespit edilmiştir. Yani önce sinir iletisinde daha sonra kasların liflerinde fizyolojik yorgunluk gelişir.

 

 

 

Naturel Güzellik Salonu