natüreliletişim

İLETİŞİM

Adres:
1671 Sk. No:167/A Karşıyaka, İzmir

Telefon:
(0232) 369 02 29
(0232) 369 81 96

Web: www.naturelguzelliksalonu.net
E-posta: naturel.guzellik@hotmail.com

 

 

PROSLIM

Selülit ve lokal fazlalıklar, bilgisayar proglamlı ProSlim24 adlı cihazla yok edilebiliyor. Bu cihaz, kaslara egzersiz etkisi yaratan hareketler yaptırıyor. Çalışması en zor kasların bile çalıştırılmasını sağlıyor. 10-15 seans sonunda bedendeki elastikiyet kaybı yok ediliyor.

Gevşek ve sarkık dokular, sıkı bir görünüme kavuşuyor. Uzmanlar sağlıklı yaşam için günde 20 dakika egzersizi şart koşuyor. Ama bunu yapma fırsatı bulamayanlar da var.

İşte bu kişiler için bilgisayar programlı ProSlim24 ideal. Vücut sıkılığının arttırılmasını, korunmasını ve depolanan yağların yakılmasını kolaylaştırıyor. Üstelik bu sonuca cerrahi müdehalede bulunmadan ve deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden sağlıklı bir şekilde ulaştırıyor. Bu program gerekirse kişinin yaşı, vücut yapısı ve probleminin derecesi göz önüne alınarak diet, deniz kili, yosun ve aromatik vücut masajı ile de destekleniyor.

TERMOTER ISI BATTANİYESİ İLE YOSUN, KİL VEYA LUT GÖLÜ TUZU İLE VÜCUTTAKİ ZARARLI TOKSİNLERİN VE ÖDEMİN ATILMASINI SAĞLIYOR, METABOLİZMAYI HAREKETE GEÇİREREK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İNCELME PROGRAMINI DESTEKLİYOR VE DAHA İPEKSİ BİR CİLDE SAHİP OLMANIZI SAĞLIYORUZ.

 

 

 

 

Naturel Güzellik Salonu